Fakıuşağı Mah. 45014 Sk. No:7/B - OSMANİYE
tr

ADSL Al-Sat Tarifeler

Anasayfa » ADSL Al-Sat Tarifeler

Ülkemizde internetin ulaşamadığı nokta kullanmayan insan sayısı neredeyse yok gibidir. Hayatımızın her alanında kullandığımız internetin hızı ve kalitesi her zaman çok önemlidir. Size sunulan hizmetlerin en iyisini hak ettiğinizi unutmayın. Size Siba bilişim olarak çok hızlı ve kesintisiz bir hizmeti sunuyoruz. Hızlı internet diyence aklınıza bundan sonra ADSL gelsin. Tek bir dağıtıcıdan sunulan tek hat girişli bu bağlantı hem telefon aramalarında hem internet bağlantınızdan kesinti yapmadan ulaşım sağlar sizi mağdur etmez. ADSL hizmeti bulunduğu santral noktasından 4 kilometre uzağa kadar hizmet verir gerisi için bu mümkün değildir. Ama kablo ile bağlantı yapmak istediğinizde 8 kilometreye kadar bağlantı sağlayabilirsiniz bu sizin için bulunmaz bir hizmettir.

Standart bir telefon hattını kullanarak çok yüksek hızlı bir bağlantı arıyorsanız ADSL tam size göre bir  internet bağlantısıdır. Bu teknolojiyi kullanarak size hızlı veri aktarımını aynı anda ses aktarımını sağlamaktadır.

Bu hızla bahsetmeniz gerçekten zordur . İnternet hızınız mega bitler seviyesine çıkmıştır. Kullanımı kolay ve kesintisiz oluşu bulunmaz bir hizmettir. Siba bilişim olarak ADSL internetle tanışma ve bu olanaklarımızdan yararlanmayı sunuyoruz. Sizde bizim çağrı merkezimizle iletişime geçeceğiniz numaramız +90 850 304 7422. Sormak istediğiniz bütün konularda aklınıza takılan ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Size bu hızlı ve kaliteli internet bağlantısı hakkında gerekli bilgi ve donanımla karşılayacağımıza emin olabilirsiniz. Gerekli alt yapı ile müşterilerimizin yanında hayata daha hızlı ve güvenilir bir internetle bağlanıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Verification: 44217d86312c0203