Fakıuşağı Mah. 45014 Sk. No:7/B - OSMANİYE
tr

Fiber Al-Sat Tarifeler

Anasayfa » Fiber Al-Sat Tarifeler

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle kablosuz internet servis sağlayıcı olarak hizmet verenler alt yapılarını daha hızlı ve daha iletken bir ağ ile değiştirmişlerdir. Böylelikle kablosuz internet kullanan müşterilerine daha hızlı ve kaliteli bir internetle tanıştırdılar. Her geçen gün artan internet kullanıcılarını baz alarak daha iyi hizmet vermek ve rekabet ortamı yaratmak adına müşterilerine bütün firmalar en iyisini sunma çabasına girmiştir.Ülkemizde önceden bakır kablolarla yapılan dağıtımın yerini yeni daha iletken ve daha ucuz bir bağlantı şekli almıştır. Böylelikle daha hızlı bir veri aktarımı ile karşınıza gelmiş olan fiber internet kullanılmaktadır. Önceden ADSL kullanan müşterilerimize şimdi bizimle beraber daha hızlı bir ağ ile tanışma fırsatı veriyoruz. ADSL kullanan müşterilerimiz tamamı internet kablolarıyla  teferruatlı bir yolla internete giriyorken şimdi fiber internetle bu sorunların hiç birini yaşamıyorlar. Yeni nesil internet olarak adlandırılan fiber teknolojisi ile bütün  bu sorunların ortadan kalkmasına ve bütün dünyanın kullandığı hızlı internete onlarla beraber aynı hız ve kalitede kullanma imkanı sunulmaktadır.

Uzun yıllardır tüm dünyanın kullandığı fiber internet modeli ev kullanıcılarına 1000 Mbit ile kullandığını düşündüğünde bunun çok hızlı ve kaliteli olduğunu düşünmemek elde değildir. Türkiye’de ise hala 1-2 Mbit ile işlem gören ADSL düşünüldüğünde bunun bizim şuan ki kullandığımız internete göre kat kat iyi olduğu ve bunun internet sektöründe bir devrim olduğunu düşünmemek elde değildir.

Size Sibanet olarak fiber internetle tanışma ve bu olanaklarımızdan yararlanmayı sunuyoruz. Sizlerde bizim çağrı merkezimizle iletişime geçeceğiniz numaramız +90 850 304 7422. Sormak istediğiniz bütün konularda aklınıza takılan ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Size bu hızlı ve kaliteli internet bağlantısı hakkında gerekli bilgi ve donanımla karşılayacağımıza emin olabilirsiniz. Gerekli alt yapı ile müşterilerimizin yanında hayata daha hızlı ve güvenilir bir internetle bağlanıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Verification: 44217d86312c0203