Fakıuşağı Mah. 45014 Sk. No:7/B - OSMANİYE
tr

VDSL Al-Sat Tarifeler

Anasayfa » VDSL Al-Sat Tarifeler

Teknolojimiz geliştikçe yeni ürünler ve gelişmiş ürünlerle  tanışıyoruz . Mesela dünyada kat kat hızlı internet kullanımı varken biz daha 1-2 Mbit hızla uğraşıyoruz ve bu da bizim daha yavaş ve daha kalitesiz bir internetle hayata iki tık geriden başlamamızla aynı anlamdadır ve bu eksi puan olarak hanemize yazılmaktadır.

Yeni teknolojilerle tanışmamızın zamanı geldi. Sizi  Very high speed digital subscriber line 2 (Çok hızlı dijital abone hattı 2) olarak açılımı yapılan VDSL2 günümüzde DSL teknolojisinin ulaştığı zirvedeki bant ile tanıştırıyoruz. Bakır kablolarla iletim yapıldığı bu internet 100 Mbs’e kadar yüksek bant genişliğiyle size hizmet sunacaktır. VDSL2 santrali bulunan her yerden bağlanabilir bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Yalnız sizinde bu bağlantı için santral merkezine yakın olmanız lazımdır. Test edilip bağlantınız  ancak öyle bağlayabileceksiniz. Bu ürünün modemleri 4 part girişli olup kablosuz bağlantı girişide vardır bu sizin için bir avantajdır. 32 Mbs ve 16 Mbs ile ulaşabileceğiniz maksimum hıza ulaşmanız mümkün tabi bunun içinde santral merkezine yakınlığınız çok önemlidir. Ayrıca kullandığınız cihazın kalitesi ve bağlantıyı ulaştırma kabiliyeti çok önemlidir. Uzun mesafelerde hız çok düşmektedir ve bu sizin işlemlerinizi yapmakta çok zorlamaktadır.

Size Sibanet olarak VDSL2  internetle tanışma ve bu olanaklarımızdan yararlanmayı sunuyoruz. Sizde bizim çağrı merkezimizle iletişime geçeceğiniz numaramız +90 850 304 7422. Sormak istediğiniz bütün konularda aklınıza takılan ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Size bu hızlı ve kaliteli internet bağlantısı hakkında gerekli bilgi ve donanımla karşılayacağımıza emin olabilirsiniz. Gerekli alt yapı ile müşterilerimizin yanında hayata daha hızlı ve güvenilir bir internetle bağlanıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Verification: 44217d86312c0203